logoBWN
Technika pro orientační sporty

cesky


english
Home
Technika pro ROB
Info
Linky

 
krasba1

přijímačeCOMPACT 3,5F

Přijímač COMPACT 3,5 F je určen široké základně zejména začínajících závodníků. Jeho ergonomické řešení vychází z následujících požadavků: nízká hmotnost a malé rozměry, celý přijímač ovladatelný jednou rukou v plném běhu, nárazuvzdorná konstrukce odolná proti vodě a nízká cena.

infolist (pdf) manuál (pdf)


SUPERFOX 3,5GX

Přijímač SUPERFOX3,5GX je moderní sportovní zařízení určené špičkovým závodníkům. Jeho ergonomické řešení vychází z následujících požadavků: nízká hmotnost a malé rozměry, celý přijímač ovladatelný jednou rukou v plném běhu, nárazuvzdorná konstrukce odolná proti vodě a nízká cena. Symetrická zdvojená feritová anténa zajišťuje ostrý směrový diagram, vysokou citlivost přijímače a velký předozadní poměr kardioidní charakteristiky antény. Krystalový filtr zajišťuje vysokou selektivitu přijímače.

infolist (pdf) manuál (pdf)


SUPERFOX 145E

SUPERFOX 145E je moderní sportovní zařízení, která uspokojí i nejnáročnější požadavky špičkových sportovců. Jeho ergonomické řešení vychází z následujících požadavků: nízká hmotnost a malé rozměry, celý přijímač ovladatelný jednou rukou v plném běhu, nárazuvzdorná konstrukce odolná proti vodě. Symetrická superzisková anténa optimalizovaná speciálně pro zaměřování poskytuje jedinečně ostrý směrový diagram umožňující přesné zaměření a vysokou citlivost přijímače. Přijímač je vybaven expanderem směrové charakteristiky, která umožňuje vysoké potlačení signálů z nežádoucích směrů a další „zaostření“ zaměřování a časovačem, který závodníka upozorní na blížící se konec relace.

Přijímače SUPERFOX používá řada špičkových závodníků a jejich vynikající výkony na nejvyšších soutěžích dokazují kvality přijímače.infolist (pdf)


SUPERFOX 145DX

Zaměřovací přijímač SUPERFOX145DX je digitální verzí osvědčeného přijímače SUPERFOX 145E. Přijímače SUPERFOX jsou moderní sportovní zařízení, která uspokojí i nejnáročnější požadavky špičkových sportovců. Jejich ergonomické řešení vychází z následujících požadavků: nízká hmotnost a malé rozměry, celý přijímač ovladatelný jednou rukou v plném běhu, nárazuvzdorná konstrukce odolná proti vodě. Symetrická superzisková anténa optimalizovaná speciálně pro zaměřování poskytuje jedinečně ostrý směrový diagram umožňující přesné zaměření a vysokou citlivost přijímače. Přijímač je vybaven expanderem směrové charakteristiky, která umožňuje vysoké potlačení signálů z nežádoucích směrů a další „zaostření“ zaměřování a časovačem, který závodníka upozorní na blížící se konec relace. Díky digitálnímu ladění je naladění absolutně stabilní a navíc umožňuje uložení až 4 kmitočtů do paměti a jejich rychlé a pohodlné přepínání.

Přijímače SUPERFOX používá řada špičkových závodníků a jejich vynikající výkony na nejvyšších soutěžích dokazují kvality přijímače.infolist (pdf)
    |   aktualizováno: Listopad 2014 |   acrobat reader ke stažení