logoBWN
Technika pro orientační sporty

cesky


english
Home
Technika pro ROB
Info
Linky

 
krasba1

vysílačeMICROFOX HF

Tento vysílač byl navržen speciálně pro tréninkové účely, soutěže ve foxoringu, propagační a náborové akce a zvláštní formy ROB. Umožňuje široké nastavení vysílaného kódu, rychlosti klíčování a časového plánu. Díky integrovaným anténám je instalace vysílače velmi snadná – prostě se zavěsí na větev stromu.

infolist (pdf)


MICROFOX VHF

Tento vysílač byl navržen speciálně pro tréninkové účely, soutěže ve foxoringu, propagační a náborové akce a zvláštní formy ROB. Umožňuje široké nastavení vysílaného kódu, rychlosti klíčování a časového plánu. Díky integrovaným anténám je instalace vysílače velmi snadná – prostě se zavěsí na větev.

infolist (pdf)


TRAINER 07

Vysílač TRAINER 07 je určen pro místní a oblastní úroveň soutěží v ROB a pro trénink na všech úrovních. Možnost nastavení kmitočtu, výkonu, vysílaného kódu, rychlosti klíčování a časového plánu otevírá nové možnosti pořádání soutěží ROB a umožňuje použití více vysílačů na několika kmitočtech.

infolist (pdf) manuál (pdf)


CONTEST 2012

CONTEST 2012 je plně programovatelný vysílač pro ROB vybavený PLL syntezátorem a je určen pro jakoukoli úroveň soutěže nebo tréninku. Možnost nastavení kmitočtu, vysílaného kódu a rychlosti klíčování, výstupního výkonu a výběru z mnoha časových plánů otevírá nové možnosti pořádání soutěží ROB a umožňuje použití více vysílačů na několika kmitočtech. Všechny parametry jsou široce nastavitelné pomocí přehledného menu na oddělitelném ovládacím panelu a jsou uloženy v paměti trvale až do další změny. Vysílač sám je řešen jako vysoce odolná vodotěsná jednotka.

infolist (pdf)
    |   aktualizováno: Listopad 2014 |   acrobat reader ke stažení